Aktualne Inwestycje

DOMY NA SPRZEDAŻ

Zapraszamy !!!

tel: 798-90-60-30

 

Najnowsza inwestycja:

OSIEDLE DOBREJ WRÓŻKI-ETAP IV-SPRZEDANE !!!

 

 

 

Budynki zlokalizowane będą przy ulicy Dobrej Wróżki w Rybienku Nowym , jest to IV etap osiedla Dobrej Wróżki z  identycznym projektem jak etap II ,udoskonaliliśmy elementy ,które okazały się nie praktyczne z punktu widzenia mieszkańców. Niewątpliwym atutem jest ,że nasze domy podłączone będą do sieci :kanalizacyjnej, wodociągowej, gazowej i elektrycznej oraz to że ulica Dobrej Wróżki w roku 2017 została wykonana przez Gminę Wyszków . Osiedle składać się będzie z 2 budynków w zabudowie szeregowej w tym jeden narożny ,budynki będą usytuowane na działkach 280 m2 segmenty środkowe,natomiast narożne na działkach ok 450 m2.

Powierzchnia użytkowa jednego segmentu to ok 145 m2 w tym:garaż ,kotłownia,kuchnia ,salon,wc,hall – na parterze i 3 sypialnie ,garderoba ,łazienka – na poddaszu.Klienci mogą sobie również zaadoptować niewielki strych nad poddaszem.Na uwagę zasługuje duża łazienka na poddaszu i oddzielna garderoba z dostępem z hallu. Start inwestycji firma Bud-Bet s.c. planuje na styczeń 2019 roku natomiast przekazanie budynków Klientom na czerwiec 2020. Nasze segmenty oddane zostaną w stanie deweloperskim wraz z pozwoleniem na użytkowanie.

 

 

OSIEDLE MAŁA-SPRZEDANE !!!

 

Zapraszamy do rezerwowania segmentów na ulicy Małej w Wyszkowie (osiedle młodych).Dwa segmenty w zabudowie szeregowej o powierzchni 145 m2 i działce 194 m2.

Start inwestycji III kwartał 2018 

Planowane zakończenie I kwartał 2020

Wkrótce więcej szczegółów , wszystkie informacje pod numerem telefonu 798 90 60 30

Zapraszamy

 

 

 

 

OSIEDLE DOBREJ WRÓŻKI-ETAP III

-SPRZEDANE

 

Budynki zlokalizowane będą przy ulicy Dobrej Wróżki w Rybienku Nowym , jest to III etap osiedla Dobrej Wróżki z  identycznym projektem jak etap II ,udoskonaliliśmy elementy ,które okazały się nie praktyczne z punktu widzenia mieszkańców. Niewątpliwym atutem jest ,że nasze domy podłączone będą do sieci :kanalizacyjnej, wodociągowej, gazowej i elektrycznej oraz to że ulica Dobrej Wróżki w roku 2017 została wykonana przez Gminę Wyszków . Osiedle składać się będzie z 6 budynków w zabudowie szeregowej w tym dwa narożne ,budynki będą usytuowane na działkach 280 m2 segmenty środkowe,natomiast narożne na działkach ok 450 m2.

Powierzchnia użytkowa jednego segmentu to ok 150 m2 w tym:garaż ,kotłownia,kuchnia ,salon,wc,hall – na parterze i 3 sypialnie ,garderoba ,łazienka – na poddaszu.Klienci mogą sobie również zaadoptować niewielki strych nad poddaszem.Na uwagę zasługuje duża łazienka napoddaszu i oddzielna garderoba z dostępem z hallu. Start inwestycji firma Bud-Bet s.c. planuje na marzec 2018 roku natomiast przekazanie budynków Klientom na październik 2019. Nasze segmenty oddane zostaną w stanie deweloperskim wraz z pozwoleniem na użytkowanie.

Standardy wykonania:

1.Ławy fundamentowe : zbrojenie wg projektu , Beton towarowy B20

2.Izolacja pozioma : folia izolacyjna

3.Ściana fundamentowa : Bloczek betonowy na zaprawie cem-wap.

4.Izolacja pionowa : Dysperbit , styropian fundamentowy , folia kubełkowa

5.Posadzka podstawowa : Beton towarowy B10

6.Ściany nośne zewnętrzne i wewnętrzne : Beton komórkowy  na zaprawie klejowej

7.Stropy : Żelbetowy ,Beton towarowy B20 , zbrojenie wg projektu

8.Ściany działowe : Beton komórkowy na zaprawie klejowej lub cementowej

9.Konstrukcja dachu : Tarcica K 27 impregnowana

10.Pokrycie dachu : Blachodachówka , orynnowanie pcv

11.Elewacja : Styropian 15 cm , wyprawa klejowa , tynk akrylowy w podstawowych barwach ,

parapety z blachy , podbitka dachowa PVC ,

12.Stolarka okienna : Okna PETECKI kolor jednostronny , 3-szybowe !!!,

13.Drzwi wejściowe : Drzwi stalowe firmy KMT /Delta

14.Brama garażowa :Segmentowa

15.Ogrodzenie : od frontu przęsła metalowe  z profili stalowych , brama , furtka, pozostałe siatka na słupkach metalowych lub systemowe z prefabrykowaną podmurówką

16.Utwardzenia :Podjazd do garażu , chodnik do budynku i taras od ogrodu :Kostka brukowa ,wg rzutu parteru

17.Tynki wewnętrzne : Gipsowe z agregatu kat.3, poddasze ;wełna mineralna/piana i płyta G-K na ruszcie

18.Wylewka : cementowa na styropianie i folii , parter styropian– 10cm ,poddasze styropian -5cm

19.Instalacja elektryczna : z przewodów miedzianych rozprowadzona po budynku do 110 pkt w tym : instalacja do napędu bramy wjazdowej i garażowej ,instalacja alarmowa przed położeniem tynków- tylko okablowanie , tablica elektryczna według obowiązujących norm z wyłącznikiem różnicowo- prądowym ,instalacja RTV (bez anteny i gniazda TV) , instalacja Internetowa doprowadzona w jedno miejsce ,instalacja telefoniczna –WG DOSTARCZONEGO SCHEMATU

20.Instalacje sanitarne i gazowe : instalacja c.o. w części mieszkalnej prowadzona w szlichcie systemem trójnikowym rury z tworzywa sztucznego , grzejniki stalowe płytowe ,w łazienkach i kuchni ogrzewanie podłogowe , kocioł gazowy z zasobnikiem wody 100 litrów , instalacja gazowa zgodnie z obowiązującymi normami doprowadzone do pieca(przyłącze gazowe wraz z odbiorem) i kuchni , instalacja wodna z tworzywa sztucznego , c.w.u. z własnej kotłowni (pieca) ,miejska kanalizacja , wodociąg miejski.

 

 Cena : 439 000 zł brutto -Segmenty skrajne ,   409 000 zł brutto – Segmenty środkowe

Poniżej wizualizacje Osiedla Dobrej Wróżki Etap III

 

 

 

5 1 (2) 2 3 (1)  4 (1)  5 6 (1) Parter (1)  Poddasze

Biuro sprzedaży :

Bud-Bet s.c.

ul.3-go Maja 8H

Wyszków

tel:798-90-60-30

 

************************************************************************************************************

 

Robe De Mariée festklänningar Balklänning Robe De Mariée Robe De Mariée Balklänning