O firmie

Firma Bud-Bet s.c. to kontynuacja rodzinnych tradycji związanych z budownictwem ogólnym trwających już ponad 20 lat. Jesteśmy firmą rodzinną gdzie cały zarząd firmy jest sprawowany przez braci Daniela i Jarosława Szczerba.

Początek istnienia firmy to rok 1989 kiedy to nasz ojciec Kazimierz Szczerba rozpoczął działalność budowlaną polegającą na budowie domów jednorodzinnych i drobnych remontach. Po ukończeniu technikum budowlanego w 2000 roku do firmy dołączył Daniel Szczerba i w tym składzie firma działała do 2008 roku realizując już nie tylko pojedyncze domy jednorodzinne, ale również zbudowała kilka osiedli domów jednorodzinnych na terenie Warszawy i okolic oraz obiekt hotelowo-gastronomiczny.

Wtedy to do firmy wszedł również Jarosław Szczerba, który posiadając tytuł inżyniera budowlanego i uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania robót budowlanych, w  międzyczasie zdobywał cenne doświadczenia w firmach specjalizujących się w technice betonu wodoszczelnego czy też kompleksowym przygotowywaniu realizacji inwestycji  budowlanych. Zdobyta tam wiedza i doświadczenia zaowocowały tym , że w obecnej chwili firma Bud-Bet s.c. realizuje inwestycje budowlane począwszy od domów jednorodzinnych poprzez remonty budynków użyteczności publicznej, dostarczanie i montaż wykładzin obiektowych roboty żelbetowe , aż do budowy budynków wielorodzinnych.

Posiadamy też doświadczenie i praktykę w pracy na obiektach znajdujących się w strefach zagrożenia wybuchem , wielokrotnie realizowaliśmy prace remontowe w Bazie Paliw nr.5 w Emilianowie k.Warszawy gdzie magazynowane i rozładowywane jest paliwo w setkach  tysięcy litrów.

Na stałe zatrudniamy ok dziesięciu pracowników w specjalnościach takich jak : murarze , cieśle , zbrojarze itp. Nasi pracownicy zawsze pracują pod nadzorem i kierownictwem kadry technicznej tj. majstra lub inżyniera budowy , to powoduje , że prace wykonywane są z należytą starannością, a wszelkie błędy  i niedociągnięcia natychmiast wychwytywane i naprawiane.

Wszystkie prace wykonujemy z materiałów własnych lub dostarczanych nam przez Inwestora, posiadamy cały potrzebny sprzęt : betoniarki, szlifierki kątowe, zagęszczarki, rusztowania, szalunki, a

na wszystkie prace udzielamy pisemnej 36 miesięcznej gwarancji .

 

Powierzając nam do realizacji swoją inwestycję mogą Państwo liczyć na dobrą komunikację w trakcie realizacji, terminowe i bezusterkowe ukończenie inwestycji oraz niezmienność ustalonej wcześniej ceny.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji .

Robe De Mariée festklänningar Balklänning Robe De Mariée Robe De Mariée Balklänning