O firmie

Firma Bud-Bet s.c. to kontynuacja rodzinnych tradycji związanych z budownictwem ogólnym trwających już ponad 20 lat. Jesteśmy firmą rodzinną gdzie cały zarząd firmy jest sprawowany przez braci Daniela i Jarosława Szczerba.Obaj bracia posiadają wykształcenie budowlane jak i szeroką wiedzę z zakresu budownictwa jednorodzinnego co w połączeniu z nowocześnie zarządzaną firmą daje możliwość współpracy z wiarygodnym deweloperem, który wszystkie swoje inwestycje mieszkaniowe realizuje w oparciu o przede wszystkim własne środki finansowe.

Naszą misją jest dostarczanie atrakcyjnych cenowo, wygodnych i zlokalizowanych w pożądanych przez klientów lokalizacjach domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, bliźniaczej i wolnostojącej.Z czasem planujemy też realizować inwestycje deweloperskie w segmencie lokali komercyjnych.

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy budując kompleksowo przez kilkanaście lat domy jednorodzinne dla naszych klientów.Okres ten kiedy to ze wszystkich sił staraliśmy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów nauczył nas jak rozpoznawać potrzeby i oczekiwania przyszłych nabywców naszych domów.Po zgromadzeniu odpowiedniego doświadczenia i świadomości, że wiemy jakich domów oczekują od rynku nasi potencjalni klienci zdecydowaliśmy się na zmianę profilu firmy na profil całkowicie deweloperski.

Wszystkie nasze inwestycje deweloperskie realizujemy jako Generalny Wykonawca co pozwala nam na bieżącą kontrolę jakości wykonywanych robót budowlanych jak również na większą kontrolę nad przebiegiem inwestycji.

Lokalizacje naszych inwestycji są zawsze starannie analizowane przez zarząd firmy pod kątem komfortu przyszłych nabywców.Projekty naszych domów staramy się wykonywać tak jak projektowalibyśmy własne domy, a realizacja budowy podlega zawsze ciągłej kontroli jakości.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji .

Robe De Mariée festklänningar Balklänning Robe De Mariée Robe De Mariée Balklänning